کتاب بدون فیلتر ، داستان اینستاگرام

به رسم جمعه های FRIBOOK ، امروز کتاب حقایق نهان، دروغ‌های عیان ، اندیشیدن بدون اندیشیدن را معرفی میکنیم که فوق العاده خواندنی است و نوشته تیمور کوران می‌باشد.

دسته بندی : کتاب
۵/۵ (۲)

به رسم جمعه های FRIBOOK ، و همچنین به مناسبت شروع دوباره فعالیت سایت امروز کتاب بدون فیلتر را معرفی میکنیم که فوق العاده خواندنی و داستان اینستاگرام است و نوشته سارا فرایر می‌باشد.


داستان اینستاگرام چیه؟ این اپلیکیشنی که اینقدر روی صنایع مختلف و سلیقه و زندگی آدمها تاثیر گذاشته، اولش دنبال چی بود و چی شد که مسیرش عوض شد؟

چرا این کتاب را پیشنهاد می‌کنیم؟

اینستاگرام در حال حاضر اپلیکیشنی شده که ماهی بیش از یک میلیارد نفر ازش استفاده می‌کنند. لباس پوشیدن، غذا خوردن، مسافرت و خیلی ویژگی‌های اجتماعی‌ ما تحت تاثیر اینستاگرام تغییر کرده. بعضی از کوچکترین تصمیماتی که مهندس‌ها، طراح‌ها و مدیران این اپلیکیشن گرفته‌اند اثرات بلندمدت اجتماعی داشته و دارد. برای همین لازمه تامل کنیم و ببینیم این تصمیم‌ها چطور گرفته شدند و ایده‌ها از کجا آمدند.

این مطلب را هم بخوانید  کتاب حقایق نهان، دروغ‌های عیان

نویسنده‌‌ کتاب بدون فیلتر کیست؟

سارا فرایر گزارشگر حوزه فناوری و شبکه‌های اجتماعی است. سارا در دانشگاه کارولینا مدرک روزنامه‌نگاری گرفته و به عنوان خبرنگار با شبکه بلومبرگ همکاری می‌کند. بدون فیلتر اولین کتاب فرایر است که جایزه بهترین کتاب سال ۲۰۲۰ فایننشال تایمز و مک کینزی را دریافت کرد و تایمز، فرتون، اکونومیست و NPR هم کتاب را به عنوان «بهترین کتاب سال» معرفی کردند.

منبع : وب سایت پادکست فارسی بی‌پلاس

پادکست خلاصه کتاب بدون فیلتر رو میتونید با صدای گرم و گفتار جذاب آقای علی بندری بشنوید…

کتاب های دیگر را میتوانید در صفحه معرفی کتاب مشاهده نمایید

برای سفارش طراحی وب سایت جهت رشد کسب و کار خود میتوانید به صفحه نمونه کارها و تعرفه های طراحی سایت مراجعه نمایید

برای مطالعه مطالب بصورت خلاصه و یا چکیده ای از آنها در اینستاگرام می‌توانید اینجا کلیک کنید.   webschoool@

 

لطفا امتیاز دهید

فهرست